Yhteystiedot

Asiantuntijat

Miia Laakso
Liiketoimintajohtaja, HSEQ, HR
+358 40 0602 363
miia.laakso@protect.fi
LinkedIn-profiili
Heikki Aho
Toimialajohtaja
+358 40 0534 556
heikki.aho@protect.fi
LinkedIn-profiili
Jussi Pesonen
Toimialapäällikkö, PRO24 -järjestelmäkehitys
+358 40 0533 073
jussi.pesonen@protect.fi
Mia Granholm
Turvallisuus- ja laatuasiantuntija, asiakkuuskoordinaattori
+358 40 0398 018
mia.granholm@protect.fi
LinkedIn-profiili
Mikko Kangasvieri turvallisuusasiantuntijaksi Protectille
Mikko Kangasvieri
Turvallisuusasiantuntija
+358 50 389 8987
mikko.kangasvieri@protect.fi
LinkedIn-profiili
Veera Liukkonen
Turvallisuus- ja laatuasiantuntija
+358 40 5694 221
veera.liukkonen@protect.fi
LinkedIn-profiili
Reetta Olkinuora
Turvallisuus- ja laatuasiantuntija
+358 40 5619 167
reetta.olkinuora@protect.fi
LinkedIn-profiili
Marke Paavola
Turvallisuusasiantuntija
+358 400 933 680
marke.paavola@protect.fi
LinkedIn-profiili
Riikka Pelkonen
Turvallisuus- ja laatuasiantuntija
+358 44 755 2207
riikka.pelkonen@protect.fi
LinkedIn-profiili
HSEQ-koordinattori Ville Pesola
Ville Pesola
HSEQ-koordinaattori
+358 44 491 4684
ville.pesola@protect.fi
LinkedIn-profiili
Saija Pottala
Turvallisuus- ja laatuasiantuntija
+358 43 820 0064
saija.pottala@protect.fi
LinkedIn-profiili
Turvallisuus- ja laatuasiantuntija Annika Saunamäki
Annika Saunamäki
Turvallisuus- ja laatuasiantuntija
+358 44 491 5779
annika.saunamaki@protect.fi
LinkedIn-profiili
Kadidja Sakoné
Turvallisuusasiantuntija
+358 44 7124 262
kadidja.sakone@protect.fi
LinkedIn-profiili
Toni Ylitalo
Turvallisuus- ja laatuasiantuntija
+358 400 151 663
toni.ylitalo@protect.fi
LinkedIn-profiili
Mari Vehkasalo
Turvallisuus- ja laatuasiantuntija
+358 44 4919 006
mari.vehkasalo@protect.fi
LinkedIn-profiili
Anne-Mari Ängeslevä
Turvallisuusasiantuntija
+358 40 5595 025
anne-mari.angesleva@protect.fi
LinkedIn-profiili
Petri Blomberg
Erityisasiantuntija
+358 500 111 101
petri.blomberg@protect.fi
LinkedIn-profiili
Erkki Kerola
Erityisasiantuntija
+358 50 5151 192
erkki.kerola@protect.fi
LinkedIn-profiili

SK Protect Oy

Kokkola
PL 17
Satamatie 330
67101 Kokkola

Tampere
Sumeliuksenkatu 18A
33100 Tampere

Helsinki
Rautatieläisenkatu 6
00520 Helsinki

Oulu

Protect Estonia OÜ – Tallinna
Lõõtsa 8a
Tallinn
11415
Harjumaa

Protect Estonia OÜ – Tarto
Kastani 42
Tartu 50410
Tartumaa

Verkkolaskutus
Y-tunnus: 1700958-9
Operaattori: OpusCapita Group Oy – Itella
Verkkolaskutusosoite: 003717009589