Varax
    PRO24 stödjer kvalitet och säkerhet i Varax vardag

    Foto: Mia Granholm från Protect och Stephan Ekman från Varax

    PRO24 har visat sig vara ett praktiskt verktyg för vardagens utmaningar: att göra observationer i produktionen, övervaka kvaliteten, underhålla dokument och enkelt dela information med all personal. Den tvåspråkiga servicen, expertsupporten och det nära samarbetet med Protect har gjort implementeringen av systemet smidig och gett konkreta fördelar.

    Stephan Ekman, produktionschef på Varax Produkt, och Annika Lempiälä, ERP Manager på Varax Produkt, förklarar i en video varför de valde Protect's PRO24-system som en del av sin kvalitetsstyrning.

    Titta på videon för att se hur arbetet med Protect har hjälpt till att hålla fokus på rätt frågor, strukturera information och stärka kvalitet och säkerhet i hela organisationen, vilket har gjort samarbetet till ett värdefullt partnerskap.

    Acceptera cookies för att se den här videon.